Trudi Baby repelent pro děti ubrousky (15 ks)

Kód: 27032
Značka: Trudi Baby
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
30.4.2024

Jemné ubrousky pro ochranu proti bodavému hmyzu (komáři, včely, vosy). Díky kombinaci dvou aktivních složek (Citriodiol a Deet) jsou ubrousky praktické a funkční řešení proti nežádoucímu píchnutí. Ubrousky nemastí, rychle zasychaji a ponechávají pokožku hebkou a jemně vonící. Účinné během několika minut. Ubrousky jsou dermatologicky testované.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemné ubrousky pro ochranu proti bodavému hmyzu (komáři, včely, vosy). Díky kombinaci dvou aktivních složek (Citriodiol a Deet) jsou ubrousky praktické a funkční řešení proti nežádoucímu píchnutí. Ubrousky nemastí, rychle zasychaji a ponechávají pokožku hebkou a jemně vonící. Účinné během několika minut. Ubrousky jsou dermatologicky testované.

Přednosti:
Hmyzu odpuzující účinky po dobu více než 5 hodin
Nemastící ubrousky
Dermatologicky testované
Pro všechny typy pleti
Jemná vůně
Nevhodné pro děti do 3 let

Upozornění:
Nepoužívejte u dětí ve věku 3 let, u malých dětí dávejte přednost pouze mechanickým bariérám (sítě proti komárům).
U dětí ve věku od 3 do 12 let nepřekračujte dvě aplikace během 24 hodin. Aplikace u dětí do 12 let musí být prováděna pod dohledem dospělého.

Určeno pouze pro zevní užití. Skladujte mimo dosah dětí, v suchém prostředí a při pokojové teplotě.
Vždy se vyhněte očím, ústům a sliznicím obecně. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte velkým množstvím vody. Používejte s opatrností zejména u dětí, ošetření by mělo být provedeno v rozestupových intervalech.
Nepoužívejte na poraněnou nebo nemocnou pokožku nebo na rány. Nepoužívejte na dlaně a ruce dětí (hrozí nebezpečí vložení ošetřené dlaně do úst).
Neotírejte ubrousky potraviny, nápoje ani nádoby či lahve, které přijdou do styku s potravinami nebo tekutinami. Nadměrné používání může u citlivých osob způsobit podráždění kůže.
Nepoužívejte během těhotenství a kojení.
Nepoužívejte ubrousky pod oděvem.
V případě nehody nebo necítíte-li se dobře, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokyny pro bezpečné zacházení
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P103 Před použitím si přečtěte údaje na štítku.
P270 Při používání tohoto výrobku nejezte, nepijte ani nekuřte.

Použití:
Vyndejte ubrousek z obalu a jemným otřením aplikujte na kůži, otírejte pouze nekryté části těla. Následně nestírejte ani neomývejte vodou.
Při aplikaci na obličej dbejte na to, abyste se vyhnuli očím, puse a nosu. Nepoužívejte utěrky na místa pod oblečením. Při aplikaci podle výše uvedeného postupu si ubrousky udržují hmyzu odpuzující účinky po dobu více než 5 hodin. Balení vždy pečlivě uzavřete.

Složení (INCI):
Citrodiol, Deet (N,N-diethyl-meta-toluamid) formulační přísady a pomocné látky
Ubrousek 6g obsahuje: 0.045 g Citrodiol, 0.18 g Deet (N,N-diethyl-meta-toluamid), zbytek objemu tvoří formulační přísady a pomocné látky
100g produktu obsahuje: 1g (10 g/l) Citrodiol, 4g (40 g/l) Deet (N,N-diethyl-meta-toluamid), zbytek objemu tvoří formulační přísady a pomocné látky

Doplňkové parametry

Kategorie: Repelenty
Distribuce: CZ
Dětské: ano
Objem: 15 ks

Trudi Baby Care

Milí rodiče, ať jste si přinesli malý uzlíček štěstí teprve nedávno z porodnice nebo už vám naopak vaše ratolest skoro přerůstá přes hlavu, vsadíme botky, že vás všechny spojuje přání poskytnout mu to nejlepší. Hádáme však, že zde podobnost nekončí. Ať už jste na mateřské dovolené nebo chodíte do zaměstnání, dáte nám totiž asi za pravdu, že volného času není nikdy nazbyt. A proto máme pro vás návrh. Ušetřete s námi drahocenné chvilky strávené studiem trhu a my vás férově ujistíme, že řada Trudi Baby Care vaše představy o té pravé kosmetice do puntíku splní. 

Je libo krém? Sháníte šampon? Potřebujete mýdlo či dětské pleny? To všechno a mnohé další u nás najdete. A proč jsme si naší nabídkou tak jistí?

Vycházíme z unikátního složení našich výrobků, které jsou obohaceny o výtažky těch nejlepších darů z včelího úlu. Med, pyl, nektar, včelí vosk i propolis jsou ověřené přírodní výtažky, které spolu s dalšími mistrně zvolenými složkami dávají našim výrobkům pečeť kvality. V kosmetice Trudi Baby Care se tak snoubí umění pilných včeliček s úžasnými plody lidské práce. Naše výrobky využívají mix jejich nejlepších přirozených vlastností. Díky jemnosti použitých surovin jsou tyto výrobky zvláště vhodné pro každodenní mytí i péči o ty nejmenší děti - od koupele až po přebalování.

Jedinečné pečující výrobky značky Trudi Baby Care jsou balzámem pro děti. Maminkám i tatínkům pomáhají užívat si každodenní radosti a starosti s vědomím, že o jemnou dětskou pokožku je vždy dobře postaráno.