Otestujte s námi dětskou kosmetiku Trudi Baby

Jste nároční v péči o dítě? Je pro Vás kvalita prioritou?
Právě Vás hledá Trudi Baby!

Chceme i Vám dokázat, že výrobky italské dětské kosmetiky Trudi Baby jsou dostupné a přitom jemné, delikátní a především kvalitní.
Ozvěte se nám! Napište nám, proč právě Vy chcete být propagátorem dětské kosmetiky Trudi Baby.

My na oplátku 10ti vybraným poskytneme vzorové výrobky Trudi Baby k otestování. Jen tak, ZADARMO!

Proč to děláme? Protože nám záleží na kvalitě.

Díky jemnosti použitých surovin jsou totiž výrobky Trudi Baby zvláště vhodné pro každodenní mytí i péči o ty nejmenší děti, od dětské koupele až po přebalování.
Ale hlavně proto, aby si maminky i tatínci mohli užívat každodenní radosti a starosti s vědomím, že o jemnou pokožku jejich děťátka je vždy dobře postaráno.

7 komentářů u “Otestujte s námi dětskou kosmetiku Trudi Baby

 1. Šárka Šolínová

  Dobrý den.
  Jsem maminka 9ti měsíční holčičky. Od druhého měsíce jejího života řeším problém, jakou kosmetiku používat na koupání, krémování, při přebalování atd. Zkrátka naše miminko má atopickou – ekzematickou pleť. Bohužel.. Snažím se vybírat kosmetiku přírodní, bez parfemace. Bohužel jsem zatím nenarazila na kosmetiku, která by dlouhodobě dcerce vyhovovala. Problémy s pletí se snažím řešit i stravou, ale s postupným zaváděním příkrmů je to složitější se vyvarovat alergenům a přijít na to, který to je. Ale snažíme se..
  Protože tato cesta je spletitá, rády zkoušíme nové výzvy a proto by dcerka ráda vyzkoušela kosmetiku, která je přírodní a nedráždivá. Po které bude tak krásně miminkovsky vonět 🙂

  Moc děkuji za přečtení našeho příběhu a pokud budeme vybrané pro testování Vaší kosmetiky, budeme ji chválit a podporovat. Protože dobrých věcí není nikdy dost.

  Děkuji.
  Šárka

 2. Klára

  Dobrý den,
  jsem maminkou 21 měsíční holčičky a rády bychom vyzkoušely Vaší dětskou kosmetiku. Snažím se na našem přehlceném trhu najít vhodnou, přírodní a šetrnou kosmetiku. A po pravdě ne vždy se to povede. Na Vaší značku jsem narazila na eshopu jedné lékárny a opravdu mě zaujala. Jak šklálou druhů výrobků, tak složením jednotlivých výrobků. Výrobek třeba – Dětské koupelové mléko s medem z pomerančového květu – zní skvěle, že bych určitě chtěla vyzkoušet i já sama.
  Doufáme, že budeme mít to štěstí a budeme moci Vaše výrobky vyzkoušet na vlastní kůži.
  Přejeme Vám ať Vaše přírodní kosmetika najde své zasloužené místo na trhu s dětskou kosmetikou a získá si své pravidelné zákazníky.

 3. Lucie Nováková

  Dobrý den,
  mám 5 letého syna a 1 a půl starou holčičku. Mám to štěstí, že zatím mohu používat pro ně jakoukoli kosmetiku a žádná jim nezpůsobuje potíže. Ráda bych určitě vyzkoušela nové výrobky a porovnala je s konkurenčními produkty.
  Děkuji. Lucie

 4. Kamila

  Zdravíííííííím!

  Moc mě zaujala Vaše stránka, Vaše kosmetika, Vaše myšlení! Myslím,že je to pecka!! Mám kolem sebe spoustu kamarádek maminek se kterýma se setkávám a pořád jen řešíme, co a jak za kosmetiku, pleny, ubrousky….Každá z nás má nějaký problém a všichni chtějí kvalitní věci pro svá dítka včetně mě. Můj syn má půlroku a ještě jsem nepřišla na nic, co by nám sedlo jak jak se říká “jak zadek na hrnec” Pořád hledáme a byli bychom moooooooooooc rádi, kdybychom na test získali vaše výrobky. Se kterými bychom se se všemi pochlubili a v našem klubíku s mamčama pozkoušely…Děkuji a moc Vám fandím..

 5. Veronika Beňová

  Dobrý deň, mám 12 mesačnú dcérku a ona má veľmi citlivú pokožku, vždy musím voliť také produkty čo by jej vyhovovali..keďže na trhu ich nie je veľa a sú aj finančne dosť náročné takéto produkty,tak preto veľmi rada by som vyskúšala čase produkty..plienky tiež používame len eko bo iné nám nevyhovujú..stále sme z niečoho vyhadzany..chvíľkami je dobré a inokedy zasa nie..preto by sme boli veľmi rady keby ste si nás vybrali a mohli by sme vyskúšať vase produkty.. ďakujem 😘

 6. Markéta Kišová

  Dobrý den, ráda bych vyzkoušela vaší kosmetiku, 22.10.2016 se mi narodila Laurinka a jelikož já od roku trpím na atopický ekzém a tak přemýšlím co používat na dcerku, abych jí nějak dětskou kosmetikou neublížila.

 7. Zuzana

  Dobrý den,

  o vaší kosmetiku jsem se začala zajímat po shlédnutí videa na youtube, kde Vás chválila jedna bloggerka. Vzhledem k tomu, že už pár let mám sama problémy s kožní alergií jsem se začala zajímat o přírodní kosmetiku. V červnu se mi má narodit miminko a proto bych ráda zkusila otestovat vaší kosmetiku a také pleny a vlhčené obrousky. děkuji 🙂

Komentáře jsou uzavřeny.